کافه گردش
متفرقه(از این دسته استفاده نشه)
۲۹ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۱۶ ب.ظ

برای مراودات رسانه‌ای با ایران آماده ایم

2354339_784

ه نقل از روابط عمومی رسانه ملی ، عباس علی اف وزیر اطلاعات و فن آوری ارتباطات آذربایجان با هیئتی از مشاوران و معاونان خود امروز از بخش های مختلف صدا و سیما بازدید کردند .

وی در این بازدید از استودیوهای پخش رادیو ، شبکه العالم ، شبکه سحر ، استودیوی برنامه های زنده رادیویی و تلویزیونی از جمله رادیو جوان ، برنامه گلخانه و نودال برنامه های رادیویی بازدید کرد . در این بازدید دکتر حسینی مشاور رئیس سازمان صدا و سیما و رئیس مرکز امور بین الملل صدا و سیما وی را همراهی و توضیحات لازم را برای وی و همراهان ارائه می کرد .

نحوه تامین برنامه‌ها در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ، شیوه ارسال سیگنال و  نحوه آرشیو و نگهداری برنامه های تولیدی در این سازمان از جمله سوالاتی بود که میهمان آذربایجانی رسانه ملی مطرح کرد .

آقای عباس علی اف  در حین این بازدید در پاسخ به سوال خبرنگار روابط عمومی رسانه ملی در باره تعاملات رسانه ای ایران و آذربایجان گفت : از دریافت شبکه های ایرانی در کشورمان استقبال می کنیم.

وی افزود : برنامه هایی که در حال حاضر در مناطق مرزی ما از آنتن های سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی دریافت می شود مغایرتی با قوانین بین الملل ندارد و مردم ما با این برنامه ها بیشتر با فرهنگ این کشور همسایه آشنا می شوند .

وزیر اطلاعات و فن آوری ارتباطات جمهوری آذربایجان به منظور گفت و گو با همتای ایرانی خود به کشورمان سفر کرده است .

وی را هیئتی از مشاوران و معاونان این وزارتخانه همراهی می کنند .

خبرهای تکمیلی در باره بازدید این هیئت از بخش های دیگر صدا و سیما و ملاقات با رئیس رسانه ملی متعاقبا منتشر می شود .

سپیده تدین
419 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید