کافه گردش
متفرقه(از این دسته استفاده نشه)
۲ تیر ۱۳۹۳, ۴:۲۲ ب.ظ

شناسایی اموال “ب.ز” هنوز تمام نشده است

2366149_678

حجت‌الاسلام والمسلمین “غلامحسین محسنی اژه‌ای” دادستان کل کشور،‌ صبح امروز با حضور در مرقد امام راحل و تجدید میثاق با ایشان در جمع خبرنگاران در ارتباط با پرونده “اسکانیا” اظهار داشت: در این رابطه هیئت ۹نفره‌ای تشکیل شد که طی آن شرکت ذیربط و راننده را مقصر شناخته شدند. وی در ارتباط با شناسایی اموال “مه‌آفرید” و “بابک زنجانی” تصریح کرد: جزای نقدی در ارتباط با پرونده مه‌آفرید وصول شده و اموال شناسایی و قیمت گذاری شدند که تکافوی رد مال را می‌دهد اما شناسایی اموال بابک زنجانی هنوز به پایان نرسیده است. 

سخنگوی دستگاه قضا در ارتباط با میزان آمار پرونده‌های زمین خواری تصریح کرد: در ارتباط با میزان آن اطلاعی نداریم و منابع طبیعی و دولت باید میزان زمین‌خواری را تعیین کنند اما قوه قضاییه به پرونده‌هایی که مربوط به این حوزه است رسیدگی می‌کند تا معلوم شود که غیر قانونی بوده است یا خیر؟ 

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه دستگیری”ع.ه”( معاون سابق امور اسناد دانشگاه آزاد) به چه دلیل است تصریح کرد: غیر از شکایات موسسه امام(ره)،‌ مدعی العموم به لحاظ نوع اتهام ورود پیدا کرده است. 

دادستان کل کشور در پایان در پاسخ به سوالی مبنی بر این که آیا صدور حکم دادگاه کهریزک در دیوان عالی کشور نهایی شده است خاطرنشان کرد: در این مورد اطلاعی ندارم. 

سپیده تدین
429 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید