کافه گردش
زناشویی
۲۵ آذر ۱۳۹۶, ۶:۵۲ ب.ظ

خدمات تشریفات مجالس به عروس و داماد

خدمات تشریفات مجالس به عروس و داماد کمک شایانی در  برگزاری مراسم عروسی  آنها به بهترین نحوه ممکن میکند . به دلیل نداشتن  تجربه  کافی، آنها باید با راهنمایی شرکت برگزار کننده تشریفات عروسی، مراسم عروسی خود را با عالی ترین شرایط برگزار کنند. خدماتی که شرکت برگزار کننده تشریفات مجالس در اختیار زوجهای جوان قرار می دهد، شامل اجاره باغ و سالن عروسی، آتلیه عروس، منوهای شام مختلف، سفره عقد، کیک عروسی و… است.

قبل از برگزاری مراسم عروسی،  مواردی مانند تهیه کارت عروسی،اطلاع از تعداد مهمانان، رزور باغ یا تالار، برآورد هزینه مراسم، در نظر گرفتن زمان مناسب با توجه به فصل و آب وهوا از مهمترین نکات است.

 معرفی آتلیه عروس و داماد

در مجالس عروسی تنها چیزی که به یادگار باقی می ماند عکس و فیلم است  که دارای اهمیت زیادی است. کیفیت و زیبایی عکسها، فیلم برداری حرفه ای ازمراسم باید به بهترین نحو ممکن انجام بگیرد.

ژست عکسها، شکل نورپردازی، کیفیت و میزان شارپ بودن عکسها باید با دقت کافی انجام شود. گرفتن عکس و فیلم برداری از باغ و یا سایر مکانها با توجه به سلیقه افراد صورت خواهد گرفت.

قبل از انتخاب آتلیه  مد نظر خود، حتما در نمونه کار عکاسان و آتلیه ها به شدت نور دهی دقت کنید. ساده‌ ترین و مهم ‌ترین نکته‌ای که یک عکاس عروسی باید به آن توجه داشته باشد، تنظیمات شدت نور‌دهی است، به صورتی که جزئیات و پستی بلندی‌ها لباس عروس با وجود رنگ سفید آن در عکس مشخص باشد.

از آنجایی که افراد دارای سلیقه متفاوتی هستند و هر فردی از سبک خاصی در عکاسی لذت می‌برد، باید حتما به این نکته توجه داشته باشید که آتلیه حتما تجهیزات لازم و مدرن را داشته باشد .

آرایشگاه عروس در محل باغ عروسی

 

انتخاب آرایشگاه یکی از دغدغه های نو عروسها است که به بهترین و زیباترین حالت ممکن آرایش شوند و سلایق افراد در این مورد نیز بسیار متفاوت است. یکی از مواردی که باید هنگام انتخاب آرایشگاه به آن توجه کرد. نبودن فاصله زیاد بین آرایشگاه و باغ وسالن عروسی است تا زوج جوان مدت زمان طولانی را در ترافیک به سر نبرند. بهتر است قبل از انتخاب آرایشگاه خود از آلبوم مدلها دیدن کرده و با آرایشگر مد نظر خود مشورت کنید.

استفاده از مواد آرایشی مرغوب ،خود داری از آرایش های غلیظ و غیر طبیعی، همخونی مدل آرایش با فرم صورت ،استفاد نکردن بیش حد مواد آرایشی از سری نکته های مهم انتخاب یک آرایشگر خوب عروس است.

 

 

 

 

لباس عروس زیبا 

در مجالس عروسی به تن داشتن لباس عروس زیبا و مناسب زیبایی شما را دوچندان میکند. در انتخاب لباس عروسی باید به نکاتی توجه داشته باشید که عبارت است از :

  • مهم‌ترین فاکتور برای انتخاب لباس عروس، در نظر گرفتن فرم و طرح اندام است. همچنین،  توجه به فرم کلی صورت و حتی رنگ پوست هم از موارد تاثیرگذار است.
  • انتخاب لباس عروس، با توجه به مدل موی مد نظر شما که در انتخاب تور مناسب از نظر نوع طراحی و کوتاه و بلندی، بسیار اهمیت دارد.
  • بهترین شیوه قبل از انتخاب، این است که  تصویر لباسی که قرار است دوخته شود را از نزدیک ببینید. یک طراح لباس حرفه ای با در نظر گرفتن همه جزئیات می‌تواند تصویر نزدیکی از لباسی که قرار است بپوشید،  را به شما نشان بدهد.
  • احساس راحتی و امنیت در لباس از نکات مهم است به خصوص که عروس باید ساعت‌هایی طولانی‌ لباس را به تن داشته باشد.

آرایشگاه داماد

 

در کنار عروس، داماد نیز باید لباس شیک ومدرن به تن داشته و همچنین آراستگی و گریم داماد نیز از دیگر نکات مهم برای زیبایی عروس و داماد در کنار هم است. انتخاب آرایشگاه داماد و یک پیرایشگر با تجربه بسیار حائز اهمیت است. بعد از انتخاب آرایشگر مناسب چنانچه وی آلبومی برای نشان دادن کارهای خود داشت از آن استفاده کرده و نمونه کارهای او را ملاحظه نمایید و سبک انتخابی مدنظرتان را درخواست کنید. سعی کنید چندماه قبل از برگزاری مراسم  حتما یکبار از کار او تست بگیرید تا با نحوه کار و عملکرد او آشنا شوید. به دقت و ظرافت او در کار توجه کنید. برای گریم داماد نکته‌ بسیار مهمی که باید رعایت ‌شود، این است که نوع مواد آرایشی که برای داماد استفاده می‌شود از مواد براق و یا چرب نباشد. موادی که جهت گریم آقایان استفاده می‌شود به هیچ ‌وجه نباید به چشم آیند و کسی نباید متوجه تغییر خاص در صورت آقایان با لوازم و مواد آرایشی شود.

 

 

خدمات مجالس عروسی گروه تشریفات ملل، با تیم حرفه ای و با تجربه خود، شما را در بهترین شب زندگیان همراهی کرده و به بهترین و باشکوهترین مراسم را برای شما برگزار میکند. برای راهنمایی و کسب اطاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

حسین رادمرد
471 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید